Bize Ulaşın : 05445397926
Mail : info@tekirdagbilgisayar.com
| | |
tekirdağ bilgisayar tamiri
bilgisayar tamiri tekirdağ

bilgisayar tamiri tekirdağMasaüstü Bilgisayar Tamiri

Datacom Bilgisayar Tamir Bakım ve Satış Merkezi

Bilgisayar Hizmetlerimiz

- Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Arızalanan her marka ve model masaüstü bilgisayarınızın donanımsal yada yazılımsal ne gibi bir sorunu olursa olsun her konuda Özgür Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri uzman personeli tarafından arıza tespiti yapılıp fiyatlandırması yapıldıktan sonra sizin onayınız dahilinde tamiratı gerçekleştirilir. Arızalanan parçalar yerine takılacak olan parçalarda piyasada bulunan en kalite markalardan oluşan 3 alternatif ile fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyatlandırma sonrası müşterimizin onayı olan parçalar değiştirilip gerekli bilgisayar bakımları ve testleri yapılarak size teslim edilmektedir.

- Masaüstü Bilgisayar Bakımı

Masaüstü Bilgisayarlarınızı düzenli periyodlarla bakım yaptırmanız gerekir. Bu süre 3 ay ile 6 ay arasında değişiklik gösterebelir. Peki bu bakımları yaptırmanın ne demek olduğunu ve neden yapılması gerektiğini biliyormusunuz ?

Öncelikle periyodik bakımlarda neler yapılır. 

1 - Bilgisayarda antivirüs kurulu olup olmadığı, kurulu ise virüs database'i güncelmi, ve sağlıklı bir şekilde çalışıyormu bu kontrol edilir.

2 - Bilgisayar detaylı virüs taraması yapılır.

3 - Bilgisayarda gereksiz programlar kontrol edilir ve hepsi bilgisayarınızdan kaldırılır. Bu programlarla ilişkili olan gereksiz dosyalarda silinir.

4 - Harddisk sağlığı kontrol edilir, gerekli ise disk birleştirme işlemleri gerçekleştirilir.

5 - İşletim sistemleri sürümünüz kontrol edilir son güncellemerin yapılıp yapılmadı kontrol edilir. Gerekirse güncelleştirme yapılır.

6 - Bilgisayar üzerinde bir çok fan mevcuttur. Bunların temizliği yapılır, eğer temizlikten sonra dahi düzgün ( stabil ) çalışmıyor ise değiştirilir.

7 - En son olarak gelinen günde bilgisayar backup'ı alınır.


Lütfen Yardımcı Olmam İçin Arayın : 05445397927


CAPTCHA Image [ Değiştir ]