Bize Ulaşın : 05445397926
Mail : info@tekirdagbilgisayar.com
| | |
Dikkat! Windows 7 için son gün
Dikkat! Windows 7 için son gün

Dikkat! Windows 7 için son günMicrosoft'un bir döneme damgasını vuran işletim sistemi Windows 7, ömrünü tamamladı. Bugünden itibaren Microsoft, bu işletim sistemini kullananlara destek vermeyecek, yeni bir güvenlik güncellemesi çıkarmayacak. Kullanıcılar ya Windows 10 yüklü yeni bir bilgisayar satın alacak ya da var olan bilgisayarını Windows 10 ile 'ücretsiz' olarak güncelleyecek.

Microsoft, ömrünü dolduran yazılımlarına desteği kademeli olarak çekiyor. Son olarak Windows 7 için önemli bir uyarı geldi. Microsoft, yarından itibaren Windows 7 işletim sistemine olan desteğini tamamen çekmeyi planlıyor. Yani kullanıcılar güvenlik güncellemeleri alamayacak; bu da doğrudan kullanıcıların bilgisayar güvenliğinin tehlikeye girmesi anlamına geliyor. Siber saldırılara karşı korunmasız kalmak istemeyen kullanıcıların yapacakları tek şey ise Windows 7'den kurtulup Windows 10'a geçiş yapmak. Üstelik bunu yapmak 'ücretsiz'.

10 yılı aşkın bir süredir güncellemelerle desteklenen Windows 7'nin yolun sonuna gelmesiyle birlikte kullanıcıların hızlıca Windows 10'a işletim sistemlerini güncellemeleri gerekiyor. Microsoft, otomatik yükseltme seçeneğini kaldırmış olsa da, Windows 10 güncellemesini halen 'manuel' olarak yapabilmek mümkün.

Windows 10 güncellemesini bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bu sayede Windows 10 Güncelleme Yardımcısı isimli programı bilgisayarınıza kurmuş olacaksınız ve güncelleme işlemini yapmak çok daha kolay bir hale gelecek.


Lütfen Yardımcı Olmam İçin Arayın : 05445397927


CAPTCHA Image [ Değiştir ]